МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

28.12.2015 / 10:53

Як укласти типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам

Новий договір регламентує порядок та умови постачання природного газу Споживачу як товарної продукції Постачальником.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Нова форма договору є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а Договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого Договору в цілому. Договір не потребує двостороннього підписання.

Для забезпечення приєднання до умов Договору усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» в установленому порядку надішле кожному побутовому споживачу Типову заяву-приєднання до умов Договору.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути один її примірник ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ». Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений Вами рахунок (квитанція) ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПАТ «Миколаївгаз» - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Примітка!

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10 червня 2020 року №1080 затверджено Зміни до Правил постачання природного газу, а також до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам.