МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

15.05.2020 / 15:23

З початку року до онлайн-сервісу «Особистий кабінет» долучились понад 15 тис. клієнтів «Миколаївгаз Збуту»

Станом на початок травня майже 110 тис. споживачів газу Миколаївщини користуються онлайн-сервісом особистий кабінет на сайті 104.ua. А це третина всіх клієнтів ТОВ «Миколаївгаз Збут».

Експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua

Експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua
ФОТО: 104

За чотири місяці 2020 року цілодобовий доступ до власного особового рахунку та можливість дистанційно розраховуватись за природний газ за допомогою  онлайн сервісів отримали понад 15 тис клієнтів «Миколаївгаз збуту».

Особистий кабінет – це зручний дистанційний сервіс для споживачів газу, особливо в період карантинних обмежень. Клієнти зі своїх домашніх гаджетів можуть у зручний для них час дистанційно контролювати стан особового рахунку, сплачувати за газ та вирішувати усі питання зі своєю газовою компанією, не виходячи з дому.

На початку карантину рівень оплат за природний газ знизився. Але компанія направила всі зусилля на роботу онлайн-сервісів, аби споживачі газу могли дистанційно швидко, легко, а головне - безпечно вирішувати свої газові питання, в т.ч. й оплачувати за спожитий газ.

З початком карантину одним з перших кроків було оперативне впровадження експрес-реєстрації в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Для цього достатньо просто зателефонувати у Контакт-центр за номером (067) 65 70 104 та вказати свій особовий рахунок. За кілька хвилин, отримавши логін та пароль, перейти за посиланням у свій вже створений особистий кабінет 104.ua. Завдяки оперативному переходу на використання онлайн-сервісів  вдалось стабілізувати ситуацію з оплатами.

«Дякуємо нашим клієнтам, за те, що вони досить швидко переформатувались і підстроїлись під нові умови. Наразі рівень оплати вирівнюється, адже все більше споживачів освоюють наші дистанційні сервіси і оцінюють їх переваги та зручність», - говорить директор ТОВ «Миколаївгаз Збут» Дмитро Маслов.

Для клієнтів «Миколаївгаз збуту» успішно функціонують й інші дистанційні сервіси: надсилання щомісячних показань лічильника СМС-повідомленням на номер 7104, отримання миттєвого балансу через СМС-інформування, цілодобовий зв’язок з Контакт-центром, мобільний додаток 104Mobile для смартфонів та 104Mobile Light для айфонів, Вайбер-бот 7104ua, електронна скринька contact@mkgaszbut.104.ua  тощо.