МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

08.05.2019 / 15:42

Шахраї у Миколаївській області виманюють гроші під виглядом оплати за газ

З’явився сайт неіснуючої «Управляючої компанії ЖКГ», через який шахраї виманюють гроші під виглядом сплати за газ. Увага, адреса фейкового сайту - http://104.in.ua.

Увага, адреса фейкового сайту -  http://104.in.ua. Тому ТОВ «Миколаївгаз Збут» попереджає – для гарантованої та захищеної сплати за газ користуйтесь лише інструкціями на  сайті mkgaszbut.104.ua у розділі Як можна заплатити за газ

Для маскування шахраї використовують в адресі свого фейкового сайту цифри 104. Також там зазначені дійсні телефони органів соцзахисту та контакт-центру в Миколаївській області.  Вся інша інформація  - це підступні маніпуляції для того, щоби сформувати у споживачів газу видимість оплати за газ і виманити гроші на підставну карту в інтернет-банку. Насправді оплата за газ  має поступати лише  на спеціальний рахунок уповноваженого постачальника.

Фахівці із безпеки ТОВ «Миколаївгаз Збут» звертають увагу на такі факти: «Управляючої компанії ЖКГ» не існує серед компаній, уповноважених працювати на газовому ринку. Тому на фейковому сайті неможливо знайти офіційну адресу «Управляючої компанії ЖКГ». Є посилання на НЕІСНУЮЧУ постанову Кабінету Міністрів України №967 від 01.04.2019р., за  якою компанія-фантом отримала право здійснювати постачання газу населенню.

«Ми звертаємось до наших клієнтів з проханням бути обережними і завжди перевіряти подібну інформацію, яку вони можуть зустріти в Інтернеті. Для цього необхідно звертатисяся до нашого Контактного центру за телефоном (0512) 70-18-04. Також наголошуємо, що єдиним офіційним сайтом нашої компанії з достовірною інформацією є mkgaszbut.104.ua І лише реєстрація в Особистому кабінеті на нашому сайті дає можливість безпечно сплачувати за газ онлайн, адже особисті дані наших клієнтів є надійно захищені», - сказала директор ТОВ «Миколаївгаз Збут» Наталія Левченко.