МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

24.06.2019 / 14:08

"Миколаївгаз Збут" надав УСЗН інформацію щодо стану розрахунків по 12 тисячам клієнтів-субсидіантів

З травня для субсидіантів почалося переоформлення держдопомоги на літній (неопалювальний) період, що триватиме до 1 жовтня.

Згідно нового порядку громадянам, які одержували держдопомогу в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і не мають боргів за житлово-комунальні послуги понад 340 грн., субсидія призначається у готівковій формі без подання нових заяви та декларації.

Якщо ж є заборгованість, субсидія на наступний строк не призначається до тих пір, поки споживач не погасить борг або не укладе договір реструктуризації. Винятком є лише ті, хто не зміг вчасно отримати її в «Ощадбанку» готівкою через те, що перебував у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком або станом здоров’я.

ТОВ «Миколаївгаз Збут» надає інформацію щодо наявності або відсутності боргу по споживачам за запитом органів соцзахисту. На сьогодні надано інформацію по 11,8 тисячам особових рахунків.

Всі споживачі-субсидіанти в 2019 році вже підпали під реформу монетизації субсидій і отримують держдопомогу в готівковій чи безготівковій формі. Зазначаємо, що повернення невикористаної субсидії за опалювальний період  2018-2019рр. виконувалось до 31 січня 2019р. Всі зекономлені кошти з лютого по травень 2019 року перераховуються їм у червні на спецрахунки, відкриті в Ощадбанку.

«Ми пропонуємо споживачам різні зручні способи, як дізнатися про наявність чи відсутність боргу на своєму особового рахунку. Можна зателефонувати за номером Контакт-центру (0512) 70-18-04 або зареєструватись в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, завантажити на мобільний телефон додаток 104 Mobile або 7014ua у Вайбері, відправити смс на номер 7104 зі словом Баланс і через пробіл написати свій номер особового рахунку. І ще раз хочемо наголосити – якщо є борг, то для автоматичного перепризначення субсидії треба його погасити або укласти договір реструктуризації», - радить директор ТОВ «Миколаївгаз Збут» Наталія Левченко.

Також у компанії попереджають, що з жовтня 2019 року, з початком нового опалювального сезону, стартуватиме нова реформа – монетизація пільг. І відбуватиметься вона за зразком монетизації субсидій.

Крім того у травні ТОВ «Миколаївгаз Збут» вже провело розрахунок сум невикористаних субсидій, які було призначено у формі субвенції в період з жовтня 2018 року по січень 2019 року (включно). У цьому році сума невикористаної субсидії споживачами по Миколаївській області, яку було повернуто до держбюджету, склала 10,952 млн. гривень.